מה זה דיסק און קי?

מה זה דיסק און קי?

דיסק און קי

(Disk On Key) הוא מכשיר קטן המשמש לאחסון נתונים ופועל בדומה לדיסק קשיחהדיסק פותח על ידי חברה ישראלית ובו נעשה שימוש בזכרון הבזק לאחסון נתונים– הדיסק כולל חיבור usb לצורך העברת נתוניםבשונה מאמצעי אחסון אחריםניתן להוסיף מידע על גבי דיסק און קי והוא נחשב פשוט לתפעול.

שחזור כרטיס זיכרון

מתי יש צורך בשחזור דיסק און קי

בשל העובדה כי מדובר במכשיר בו עושים שימוש רבים הדיסק און קי עשוי להתקלקל לעיתים כתוצאה מנפילה למים או במקרה של חוסר זיהוי על ידי המחשבבמקרה בהם הדיסק אינו עובד כשורהרצוי לא לנסות ולטפל בבעיה בכוחות עצמכם אלא לפנות למומחים בתחוםיצירת קשר עם חברה המתמחה בתחום תסייע להציל את הקבצים השונים.

מה לעשות על מנת להגדיל את סיכויי השחזור

במטרה להגדיל את סיכויי השחזור יש להפסיק ולעשות שימוש בדיסק ולנתקו מהחיבור הusb: . יתרה מכך חשוב ביותר לרשום את כל הפרטים של האירוע על מנת להיערך לתיקון בצורה נכונהחשוב לציין כי קיימים סיכויים גדולים לשחזור המידע כל עוד פועלים בצורה נכונהניתן לבצע שחזור קבצים שנמחקו וגם שחזור של תמונות .

חשיבות הפנייה למומחים בתחום

כיום קיימות חברות רבות בתחום שחזור מידע, אבל מבין החברות השונות חשוב ביותר לפנות לחברה מתמחה בתחום אשר יש ביכולתה לתקן את התקלה במהירות באמצעות מכשור מתקדםהזכרנו את העובדה כי אין זה חכם במיוחד לתקן את התקלה באופן עצמאי אלא יש לפנות למומחים בתחום.פעולת השחזור מצריכה ציוד מקצועי ותנאים איכותייםבמעבדה מקצועית של שחזור מידע ניתן למצוא מומחים בתחום אשר פועלים בצורה המקצועית ביותר במטרה לשחזר את הקבצים החשובים ביותרעל מנת לפנות למומחים בתחום ניתן להתייעץ עם שורה של לקוחות קודמים אשר יש ביכולתם למסור חוות דעת אמינה אודות השירות והטיפול המקיף.

התייעצות עם לקוחות קודמים תסייע בבחירת חברה מקצועית בתחום ותעניק לכם שקט נפשי– כך תדעו כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר אשר עושה שימוש במכשור מתקדם.

כתיבת תגובה