נמחקו לי כל התמונות מכרטיס הזיכרון - מה לעשות?

"נמחקו לי כל התמונות מכרטיס הזיכרון" – מתקשרים אלינו כל פעם לקוחות חדשים ואומרים את המשפט הזה בחשש רב. ואנחנו פה בשביל להרגיע ולספר שאפשר לשחזר הכל.

מה הסיכוי לשחזר את המידע?

זה רגע מלחיץ, מכאיב וכזה שאי אפשר לנשום בו. בתוך שניות, אנחנו מרגישים כאילו חרב עלינו עולמנו. כל התמונות, כל הזכרונות, פשוט נמחקו. בין אם זה ירח הדבש, טיול בר/בת מצווה, ברית לילד ראשון או "סתם" תמונות של הילד שלך בחוף הים בפעם הראשונה. זה תמיד מרגיש כמו סוף העולם. לפעמים זה גם הזיכרון האחרון של סבא או סבתא או אמא או אבא חס וחלילה. אנחנו ישר חושבים – איך נשיג את התמונות? איך נוכל להחזיר את הגלגל לאחור? 

אז התשובה שלנו – אפשר לשחזר את התמונות! אפשר לשחזר גם אם מחקת אותן בטעות! 

איך תחזירו לי את התמונות שנמחקו מכרטיס הזיכרון?

קודם כל במעבדת שחזור מידע – זה התפקיד שלנו! יש לנו את הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר והצוות המנוסה ביותר שיכול לפתור כל תקלה. בין אם מדובר בכשל לוגי או פיזי (תיכף נסביר ונפרט) יש לנו את הדרכים להגיע למידע המאוחסן בתוך כרטיס הזיכרון ולשחזר אותו. לאחר שחזור המידע אנחנו שולחים אליך באופן דיגיטלי את כל התמונות ששוחזרו באופן מלא ותקין. כאילו לא קרה כלום.

xvarious-data-drives.png.pagespeed.ic.Gq-WDXAO5a

מתי אפשר לבצע שחזור מידע מכרטיס הזיכרון?

נתחיל ונגיד שסיכויי ההצלחה שלנו לשחזור מידע תקין ומלא הם 97% הצלחה! אז קודם כל אפשר להתחיל לנשום עמוק ולהירגע מהמצב המלחיץ הזה. 

הנה 3 מצבים בהם אנחנו יכולים לשחזר את המידע מכרטיס הזיכרון שלך:

לסיכום, הנה 4 דברים שחשוב לזכור:

  1. לא לגעת בכרטיס, לא לנסות לתקן בעצמך, לא לנסות למצוא דרכים יצירתיות להגיע לתמונות דרך המצלמה או המחשב. לרוב, הנזק רק יהיה גדול יותר. אנחנו פה בשביל לעזור לך. 
  2. יש לנו את הציוד הטכנולוגי ואת הצוות המנוסה שמכיר את כל כרטיסי הזיכרון מכל המותגים שיכול לפתור לך את הבעיה. התמונות שם – ואפשר לשחזר לך אותן. 
  3. אנחנו יכולים גם לאסוף את הכרטיס ישירות מהבית שלך, לערוך בדיקה מהירה ולהוציא דו"ח מפורט. בדו"ח בדיקה, אנחנו מספקים לך מידע מדויק על מה התקלה, מה הציוד הנדרש עבור התיקון, כמה זמן זה ייקח ומה סיכויי ההצלחה לשחזור תקין. 
  4. אנחנו ידועים בשחזור מידע תקין ומלא באחוזים של עד 97% הצלחה!