שחזור דיסק SSD

האם אפשר לשחזר את המידע מדיסק SSD?

דיסק קשיח מסוג SSD כבר מזמן נכנס לשוק והפך למאוד פופולרי. אנחנו מומחים בשחזור את המידע בקלות וביעילות גם מדיסק מסוג זה. ישנן הרבה תקלות לוגיות שמתרחשות בדיסק SSD וכל מכשיר עובד אחרת. אצלנו במעבדה אנחנו משחזרים את המידע ב-97% סיכויי הצלחה. יש לנו צוות מנוסה שמכיר את כל המכשירים, מכל החברות, ויודע לזהות תקלות בצורה מדויקת ומהירה.  

קצת עלינו - מעבדת U-DATA

אצלנו במעבדת U-DATA אפשר לשחזר מידע מכל מכשיר בכל סוג תקלה. אנחנו מאמינים שהמידע שלך הוא הדבר הכי חשוב בעולם ולכן אנחנו דואגים להסביר לך את התהליך מראש. לאחר בדיקה ראשונית, אנחנו מספקים לך דו"ח בדיקה מפורט. אנחנו ממליצים בחום, לא לגעת במכשיר ולנסות לשחזר לבד. כל צעד לא נכון יכול לגרום נזק בלתי הפיך למידע בכונן ה-SSD שלך. הכי טוב, להגיע אלינו הכי מהר שאפשר

חשוב לדעת – אנחנו מומחים בשחזור מידע מכל דיסק מסוג SSD :

כמו למשל: SanDisk, Toshiba, A-Data, Kingston, Transcend, Corsair, SP, Verbatim, Samsung, Apacer, Lexar,

Depositphotos_263069088_L-1.jpg

לא משנה איזה דיסק SSD יש לך - אנחנו יכולים לשחזר אותו!

אין לך גישה למידע? אנחנו נשחזר לך את הדיסק SSD בלי בעיה!

רק צריך להשאיר שם וטלפון וניצור איתך קשר תוך זמן קצר. מזכירים לך, אחרי בדיקה מהירה נוכל לתת את הפתרון המדויק והמהיר לתקלה בכונן שלך. יש לנו אחוזי הצלחה בשחזור דיסק SSD של עד 97% מכל מכשיר!

או חייג

חשבת שהמידע שלך מוגן בדיסק SSD?

לא לדאוג - נשחזר לך את המידע כמה שיותר מהר!

בגלל שדיסק קשיח SSD בנוי ברמה אלקטרונית לגמרי, אין סכנות של פגיעה פיזית במכניקה עדינה או נפילה. אז מאיפה מגיעות הבעיות? לפעמים ישנן בעיות תוכנה של הדיסק, כלומר "המוח – קונטרולר" של הכונן מתעייף או אחד מרכיבי הזיכרון לא יציב ומונע את הגישה לכל המידע בדיסק SSD. 

אנחנו מכירים את כל סוגי התקלות ומצליחים לשחזר את המידע שלך במהירות ובמקצועיות. יש לנו כמה דרכים להגיע למידע ולשחזר אותו מבלי לפגוע בו. כל תהליך השחזור נעשה אצלנו במעבדה על ידי צוות המומחים שלנו. 

לא צריך לדאוג או למצוא פתרונות אחרים – רק לדבר איתנו ונבוא לאסוף את המכשיר מהבית שלך!

Depositphotos_206885042_L-1.jpg

פתאום המידע נעלם לך?

אנחנו מכירים את הבעיות בדיסק קשיח SSD ויש לנו את הכלים להגיע למידע שלך בדרכים אחרות

מקצועיות בשחזור

צוות המומחים שלנו עובר הרבה השתלמויות והכשרות אצל החברות הגדולות כדי להכיר את המיקרוקוד לכל דיסק SSD. בנוסף, אצלנו במעבדה יש את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בשוק.

ניסיון

יש לנו מעל ל-10 שנים של ניסיון בשחזור אלפי סוגי מכשירים עם מגוון תקלות - לוגיות או מכניות מכל סוג שהוא. הצוות שלנו, מזהה את הבעיה במהירות כבר בשלב הבדיקה ומספק פתרונות מדויקים.

אמינות

אנחנו תמיד מתחילים בבדיקת המכשיר. לאחר הבדיקה מספקים תשובות מפורטות. כמה זמן ייקח, באילו אמצעים נשתמש, מהם אחוזי ההצלחה לשחזור וכמה זה יעלה. אנחנו תמיד פה, ויש לנו פתרון לכל בעיה.

למה הדיסק SSD שלך הפסיק לעבוד?

אי יציבות בקריאה

קצר במעגל חשמלי

נזק לוגי לדיסק SSD

נזק פיזי לדיסק SSD

מה כדאי לזכור כשאנין גישע לדיסק SSD?

המטרה: למנוע נזק גדול יותר עם עלויות גבוהות יותר.

לא לגעת ולא לנסות להוריד תוכנות באינטרנת– יש לנו נטייה לנסות לבד, בדר"כ זה רק מגדיל את הנזק. כשאנחנו מתחילים לעבוד על דיסק במעבדה, הכל נעשה בציוד מקצועי לשחזור מידע. המידע שלך קיים במכשיר, והצוות המנוסה שלנו יכול לשחזר לך אותו.

להוציא את הדיסק SSD מהמחשב ולא להשתמש בו – כמה שיותר פרטים בשבילנו יותר טוב. חשוב לזכור מה בדיוק קרה למכשיר רגע לפני התקלה. איזה סוג מחשב יש לך והאם מידע מוצפן או לא. במהלך הבדיקה המהירה, אנחנו מגלים את סוג התקלה ומספקים לך את הפתרון לשחזור מידע. 

כמה עולה שחזור דיסק SSD?

* ChipOff זו השיטה שמבוססת על התחברות לרכיב הזיכרון באמצעות הלחמה.
לאחר קריאת המידע מרכיב הזכרון כחומר גולמי עלינו לעבד ולנתח את הנתונים. ChipOff היא שיטת חילוץ הנתונים המורכבת ביות

* כל המחירים במחירון שלנו – לא כוללים מע"מ.

או חייג