שחזור Android

מכירים את הרגע בו אנחנו מאבדים מידע ממכשיר הסלולרי ואחר כך נזכרים לשאול שאלות שונות כגון איך לא גיבינו את המידע. רבים אינם מודעים לעובדה כי ניתן לשחזר מידע גם ממכשירים סלולריים בפרט שחזור Android. במקום לשאול שאלות רבות, כדאי להכיר באפשרות שחזור מידע על ידי מומחים בתחום.

כיצד מתבצע השחזור

אנחנו בshihzur lab מבצעים שחזור מידע מקיף מ- Android . השחזור כולל שחזור מסרונים, הודעות, תוכנות מסרים, שחזור ספר טלפונים, שחזור יומן פגישות. על מנת לבצע את פעולת השחזור יש לכבות את המכשיר ולהעביר את המכשיר למעבדתנו. שם יתבצע הליך בדיקה האורך כ24 שעות ולאחר מכן יתבצע הליך השחזור האורך מספר ימים. במידה והמכשיר הסלולרי נפגע באופן פיזי כתוצאה מנפילה למשל, הרי קיים צורך להגיע למעבדה על מנת לתקן את הנזק.

כיצד מתבצע הליך השחזור במעבדה

ביכולתם של צוות הטכנאים המקצועי במעבדתנו לעקוף את הגדרות היצרן כולל מעקף סיסמא לצורך קריאה של רכיבי הזכרון בתוך הפלאפון. בשלב השני מתבצע פענוח ההעתק מתוך המכשיר תוך הפרדה של הקבצים ושיוכם לתוכנות כמו תמונות או דוא"ל. במידה ומחקתם מידע יקר מהמכשיר הסלולרי, אנחנו עומדים לשירותכם. בזכות השירות המקצועי שלנו קהל לקוחות רב נהנה מהיכולות הטכנולוגיות המתקדמות באמצעותם אנו מספקים שירות ללקוחות עסקיים וגם לקוחות פרטיים.

ברשותנו היכולת והידע הנדרשים לשחזור מידע

ברשותנו היכולת והידע לשחזור מידע. במידה והמידע נמחק ממכשיר הסלולרי שלכם, הרי ביכולתם של הטכנאים לשחזר את המידע ממכשירים שונים.

לרשותכם עומדים צוות טכנאים מיומנים

אם מכשיר האנדרואיד שלכם התקלקל הרי יש להימנע מפנייה לטכנאים שאינם מיומנים על מנת לא לגרום נזק אשר משמעותו ביצוע פעולות העשויות להביא למחיקת המידע לתמיד. אנו בshihzur lab מעסיקים צוות טכנאים מיומן וותיק בתחום אשר יש ביכולתו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר לשביעות רצונכם.