שחזור שרתים

מה התהליך בשחזור שרת RAID או NAS?

שחזור שרתים יכול להיות דבר מורכב או מפחיד – אבל בשביל זה אנחנו פה כדי לעזור. יש לנו צוות מנוסה ומקצועי שיודע להתמודד עם כל סוגי השרתים – מ-2 טרה ועד 80 טרה, מ-RAID 0 ועד RAID 1E
אנחנו מתמחים בכל סוגי התקלות, החל מבעיות חשמל, תוכנה ועד תקלות פיזיות. וכל זאת בזכות האמצעים הטכנולוגים המתקדמים ביותר שקיימים אצלנו במעבדה.

חשוב לזכור – שיש לנו 97% אחוזי הצלחה בשחזור המידע באופן תקין ויעיל. אנחנו יודעים כמה המידע יקר ערך וכמה חשוב לשחזר את המידע המעודכן ביותר שנשמר בשרת

קצת עלינו - מעבדת U-DATA

הייחודיות שלנו ב-U-DATA היא השילוב של צוות מנוסה עם ציוד ברמה הכי גבוהה. אנחנו יודעים שאנחנו מתעסקים עם המידע הכי קריטי וחשוב ללקוחות שלנו. לכן, אנחנו דואגים לעבור השתלמויות כמה פעמים בשנה כדי להכיר כל מכשיר חדש בשוק ואת התוכנות הרלוונטיות החדשות. 

במעבדה שלנו אפשר לשחזר הכל. הכי חשוב, לא לגעת בכלום, ולדבר עם טכנאי כמה שיותר מהר. המטרה שלנו היא לספק לך את הפתרון האיכותי והמהיר ביותר כדי לחזור לשגרת עבודה עם השרתים שלך. 

חשוב לדעת – אנחנו מומחים בשחזור מידע מכל סוגי השרתים

כמו למשל: RAID_0, RAID_1, RAID_4, RAID_5, RAID_6, RAID_10,RAID_50, RAID_60, RAID_1E, RAID_Z, RAID_Z3, RAID_Z2

Depositphotos_35403993_L-1.jpg

המידע שלך בשרת עדיין קיים - אנחנו יכולים לשחזר אותו!

הצוות שלנו מנוסה ויודע לזהות תקלה במהירות ולתת את הפתרון היעיל ביותר.

מקצועיות

יש לנו צוות של מומחים מנוסים שעוברים הכשרות על בסיס קבוע ומכירים כל סוג שרת שקיים בשוק. בנוסף, במעבדה שלנו אנחנו מחזיקים את הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר.

ניסיון

ניסיון של מעל ל-10 שנים בשחזור מידע יכול לתת לך מקום בטוח להירגע. אנחנו מנוסים בכל סוגי התקלות, מכל סוגי המכשירים ולכן נוכל לספק את הפתרון המדויק ביותר לשרתים שלך.

אמינות

כשיש בעיה בשרת, המצב הרבה יותר לחוץ. צריך להגיע למידע הכי מעודכן שקיים בכמה שפחות זמן. הבדיקה המהירה שלנו מאפשרת בדיוק את זה. אחרי הבדיקה, אנחנו מספקים פתרון ודרך פעולה.

אין גישה לקבצים חשובים - שחזור שרתים יכול להציל אותך!

אנחנו מבינים כמה זה רגיש. רק צריך להשאיר שם וטלפון וניצור איתך קשר תוך זמן קצר. מזכירים לך, אפשר לנשום ולהירגע, אנחנו משחזרים מידע באחוזי הצלחה של עד 97% מכל סוג שרת שמגיע אלינו.

או חייג

כל המידע נמצא בשרתים - נדאג לך לשחזור מידע איכותי ומהיר!

הדבר הכי חשוב בשחזור שרתים הוא זיהוי הבעיה הנכונה. תקלות יכולות לנבוע מכמה סיבות. זה יכול להיות קצר חשמלי, דיסק אחד בתוך השרת שהפסיק לעבוד או הזנחה של טיפול בשרת. בין אם מדובר בתקלות לוגיות או נזקים פיזיים – יש לנו את הפתרונות לכל תקלה. כל תהליך שחזור המידע נעשה אצלנו במעבדה ע"י צוות מומחים מנוסה וציוד מתקדם ומקצועי. 

כשמדובר בשרתים, אין לך זמן לבזבז – אנחנו אוספים את השרת לבדיקה ראשונית אצלנו במעבדה!

RAID-Recovery.jpg

מה יכולה להיות התקלה בשרת שלך?

מחיקה של הגדרות

נזק לבקר של שרת

נזק לוגי בשרת

נזק לדיסקים בשרת

לא משנה איזה שרת יש לך - אנחנו יכולים לשחזר אותו!

מה חשוב לזכור כשיש תקלה בשרת?

כדי שיהיה אפשר לשחזר את המידע כמה שיותר מהר

לא לפרק לבד במשרד– השרתים הם דבר מורכב והם יכולים להיות בנויים מאפילו 100 דיסקים קשיחים במקביל. לכן, צריך טכנאי מקצועי כדי לאבחן איזה דיסק בתוך השרת תקול ומה בדיוק הבעיה.

לדאוג לטיפול שוטף בשרת – בכל שרת שהוגדר נכון, יש התראות לתקלות. כשמטפלים בתקלה בזמן, מקטינים את גודל הבעיה. לכן, חשוב לדאוג לטיפול שוטף בשרת ולהגדרות הנכונות בתחילת העבודה.

עוד מידע חשוב וקריטי על שחזור שרתים אצלנו בבלוג